Wysoki kontrast - +

Asia

Aerobic, General Manager

Jestem absolwentką poznańskiego AWFu i całe dotychczasowe życie poświęciłam doskonaleniu swojego warszatu pracy podejmując współpracę z różnymi placówkami szkolnymi jako nauczyciel wychowania fizycznego i klubami fitness jako instruktor kulturystyki, fitness oraz indoor cyclingu. Szkolenia, warsztaty oraz konwencje w których brałam udział wzbogaciły moją wiedzę, pobudziły kreatywność oraz wzmocniły moją pasję do pracy z ludźmi.

Swoje doświadczenie wykorzystałam współpracując z TKKF Winogrady Poznań oraz IFAA Polska jako szkoleniowiec.

 

Osobą, której zawdzięczam obranie tej ścieżki zawodowej jest mój tata, Wisław Siwek instruktor kulturystyki i  Międzynarowowy Sędzia Kulturystyki i Trójboju Siłowego.

Już jako kilkuletnie dziecko biegałam w klubie, w którym pracował mój tata i do dzisiaj nic się nie zmieniło :) Ale tak naprawdę zaczęłam ćwiczyć w wieku 13 lat - oczywiście pod bacznym okiem mojego rodzica. Minęło około 40 lat.... a moje zamiłowanie do ćwiczeń się nie zmieniło.

Wszystkim tym, kórzy podjęli ten trud i zaczęli coś robić ze swoim ciałem, zdrowiem życzę takiego zapału, jaki miałam i mam do teraz. Niech endorfiny wypełnią Was po brzegi.

 

Zapraszam do Klubu w którym pracuję już 20 lat :)

 

 

Dzisiaj jest 25 . Imieniny obchodzą: • Nie można polizać łokcia. • Ponad 75% osób, które to przeczytają, spróbuje polizać łokieć. • W badaniu przeprowadzonym na 200 tysiącach strusi w ciągu 80 lat nikt nie zgłosił żadnego przypadku, w którym struś schował głowę w piasek. • Świnie nie mogą fizycznie spojrzeć w niebo. • Kupa wombatów ma kształt kostki. To najwyraźniej ma związek z ich procesem trawienia i różnymi skurczami ciała. • Słonie są jedynym ssakiem, który nie może skakać. • Koty śpią do szesnastu godzin dziennie, ale nigdy tak głęboko jak ludzie. Zamiast tego szybko zasypiają i budzą się sporadycznie, aby sprawdzić, czy ich środowisko jest nadal bezpieczne.