Wysoki kontrast - +

Fitness

 

Nasi Klubowicze mają do dyspozycji bogaty wybór zajęć grupowych prowadzonych na najwyższym poziomie. Instruktorzy z Centrum Fitness OLYMP udowodnią Państwu, że aerobic nie musi kojarzyć się ze żmudnymi ćwiczeniami, które wynikają z potrzeby posiadania super kondycji czy idealnych wymiarów.

Nowoczesne, w pełni klimatyzowane studio do zajęć aerobicu posiada specjalny aerodynamiczny parkiet do ćwiczeń oraz lustra. Wyposażone jest w maty, hantle, maxi tubes, body-stepy, tubing loop oraz piłki fitball, dzięki którym zajęcia nigdy nie są nudne. Kompleksowe oświetlenie dodaje uroku, oraz atmosfery do zajęć.

Klienci mają również do dyspozycji drugą salę wyposażoną w lustra, wysokiej jakości sprzęt audio oraz przybory do ćwiczeń tj. piłki eliptyczne, fitball, maty, taśmy, kostki do jogi.

Studio to przeznaczone jest do zajęć spokojniejszych, wzmacniających mięśnie głębokie. Są to np. ABS, POSTURAL, PILATES, BODY BALL oraz do zajęć rozciagająco-relaksacyjnych takich jak JOGA, podczas których, delikatnie podświetlony sufit daje możliwość większego odprężenia.

Dzisiaj jest czwartek 18 lipca. Imieniny obchodzą: Robert, Erwin, Uniesław, Matern, Arnold, Wespazjan, Teodozja, Szymon, Arnolf, Arnulf, Karolina • Nie można polizać łokcia. • Ponad 75% osób, które to przeczytają, spróbuje polizać łokieć. • W badaniu przeprowadzonym na 200 tysiącach strusi w ciągu 80 lat nikt nie zgłosił żadnego przypadku, w którym struś schował głowę w piasek. • Świnie nie mogą fizycznie spojrzeć w niebo. • Kupa wombatów ma kształt kostki. To najwyraźniej ma związek z ich procesem trawienia i różnymi skurczami ciała. • Słonie są jedynym ssakiem, który nie może skakać. • Koty śpią do szesnastu godzin dziennie, ale nigdy tak głęboko jak ludzie. Zamiast tego szybko zasypiają i budzą się sporadycznie, aby sprawdzić, czy ich środowisko jest nadal bezpieczne.