Wysoki kontrast - +

Siłownia


Jest naszą wizytówką, bo jest największą siłownią w Polsce. Siłownia jest wyposażona w sprzęt do ćwiczeń firmy OLYMP.

Ćwiczenia z OLYMP-em to gwarancja najlepszej jakości i bezpieczeństwa. Zgromadziliśmy dla Państwa różnorodny sprzęt treningowy, umożliwiający wszechstronny rozwój wszystkich grup mięśniowych. A profesjonalizm naszej kadry instruktorskiej oraz indywidualne podejście do każdego z naszych Gości uczyni trening przyjemnym, efektywnym i satysfakcjonującym. Zapraszamy do naszego studia cardio, sali maszyn siłowych oraz studia wolnych ciężarów.

Jeśli nie wybrałeś jeszcze swojej siłowni, przyjdź do Centrum Fitness OLYMP by przekonać się, że mamy rację…

STREFA WOLNYCH CIĘŻARÓW


To idealne miejsce dla rozwijania siły, która jest niezbędnym elementem sportów siłowych i kulturystyki. To miejsce pozwalające każdemu zgłębić tajniki profesjonalnego treningu kulturystycznego. Zgromadziliśmy dla Państwa w tym studiu hantle i sztangielki od 2 do 55 kg. Ćwiczenia z użyciem wolnych ciężarów stwarzają najlepszą możliwość budowania siły i są podstawą każdego treningu.

STREFA CARDIO


To przedsmak prawdziwego treningu siłowego. Każdy trening rozpoczynamy od rozgrzewki na jednym (lub kilku) z 35 stanowisk strefy cardio. Do wyboru mają Państwo rowery, bieżnie, maszyny eliptyczne, steppery i ergometry wioślarskie. To urządzenia przeznaczone do ćwiczeń zwiększających wydolność i wzmacniających układ krążenia. Trening w studiu cardio to idealny sposób na szybką poprawę kondycji oraz spalenie nadmiaru tkanki tłuszczowej.

STREFA MASZYN


Zgromadziliśmy w niej sprzęt, który pozwoli Państwu wytrenować wszystkie grupy mięśniowe. Wśród 80 stanowisk ćwiczyć można na wielofunkcyjnych atlasach, wyciągach, suwnicach oraz na wielu maszynach umożliwiających rozwój konkretnych grup mięśniowych. Maszyny z regulacją zakresu ruchu umożliwiają wykonywanie ćwiczeń we wszystkich płaszczyznach, a dzięki swej różnorodności gwarantują 100% skuteczności treningu.

Dzisiaj jest czwartek 18 lipca. Imieniny obchodzą: Robert, Erwin, Uniesław, Matern, Arnold, Wespazjan, Teodozja, Szymon, Arnolf, Arnulf, Karolina • Nie można polizać łokcia. • Ponad 75% osób, które to przeczytają, spróbuje polizać łokieć. • W badaniu przeprowadzonym na 200 tysiącach strusi w ciągu 80 lat nikt nie zgłosił żadnego przypadku, w którym struś schował głowę w piasek. • Świnie nie mogą fizycznie spojrzeć w niebo. • Kupa wombatów ma kształt kostki. To najwyraźniej ma związek z ich procesem trawienia i różnymi skurczami ciała. • Słonie są jedynym ssakiem, który nie może skakać. • Koty śpią do szesnastu godzin dziennie, ale nigdy tak głęboko jak ludzie. Zamiast tego szybko zasypiają i budzą się sporadycznie, aby sprawdzić, czy ich środowisko jest nadal bezpieczne.