Wysoki kontrast - +

Sauna

 

w czasie wakacji, w dni upalne sauna będzie nieczynna. Jęśli będziecie Państwo chcieli skorzystać z suny w okresie wakacyjnym (lipiec, sierpień) prosimy o kontakt telefoniczny.

 

SAUNA FIŃSKA – CZYNNA W WYZNACZONYCH GODZINACH:

pn od 6:00 - 11:00

pn-czw od 18:00 – 21:00

pt od  6:00 do 11:00

sb od 10:00 do 14:00

ndz sauna nieczynna

SAUNA FIŃSKA

 

Miejsce, w którym nie tylko można się wypocić, ale również zrelaksować, zahartować swoje ciało i pozbyć się nagromadzonych w skórze toksyn. Sauna łagodzi bóle mięśni i stawów, działa korzystnie na układ immunologiczny. Ma również zbawienny wpływ na układ nerwowy i kondycję psychiczną.

Chcąc uzyskać odprężenie, rozluźnienie mięśni, odpoczynek po intensywnym wysiłku fizycznym oraz zwiększenie wydolności i odporności organizmu warto sięgnąć po ten prosty zabieg. Stosowanie sauny choćby raz w tygodniu pomaga w utrzymaniu dobrej ogólnej sprawności organizmu. Zapraszamy do korzystania z sauny suchej.

SOLARIUM


Posiadamy dwa profesjonalne solaria firmy SOLTRON z lampami 160W. Gwarantują one piękną opaleniznę, działają antystresowo i odprężająco.

Dzisiaj jest czwartek 18 lipca. Imieniny obchodzą: Robert, Erwin, Uniesław, Matern, Arnold, Wespazjan, Teodozja, Szymon, Arnolf, Arnulf, Karolina • Nie można polizać łokcia. • Ponad 75% osób, które to przeczytają, spróbuje polizać łokieć. • W badaniu przeprowadzonym na 200 tysiącach strusi w ciągu 80 lat nikt nie zgłosił żadnego przypadku, w którym struś schował głowę w piasek. • Świnie nie mogą fizycznie spojrzeć w niebo. • Kupa wombatów ma kształt kostki. To najwyraźniej ma związek z ich procesem trawienia i różnymi skurczami ciała. • Słonie są jedynym ssakiem, który nie może skakać. • Koty śpią do szesnastu godzin dziennie, ale nigdy tak głęboko jak ludzie. Zamiast tego szybko zasypiają i budzą się sporadycznie, aby sprawdzić, czy ich środowisko jest nadal bezpieczne.