Wysoki kontrast - +

Nasz Sportowy Fyrtel od 2.10 do 10.12

02.10.2023 13:46

Szanowni Państwo,
z przyjemnością informuję, że w Centrum Fitness Olymp będzie możliwość realizacji zajęć sportowo – rekreacyjnych w ramach programu Nasz Sportowy Fyrtel na terenie rejonu nr 11 obejmującego dzielnicę Fabianowo – Kotowo, Górczyn, Junikowo, Kwiatowe, a także Ławica zgodnie z ustalonymi wcześniej warunkami.

 

Czas trwania od 2 października do 10 grudnia.

 

Zapraszamy do zapisów na poszczególne zajęcia wymienione poniżej:

 

Termin i opis zajęć które będą prowadzone:

 

1. PN godz 18:00 – Salsation to zajęcia taneczno-fitnessowe, które umożliwiają kształtowanie sylwetki, a jednocześnie poprawiają kondycję psychiczną. Istotą treningu jest wykonywanie ruchów odpowiadających różnym stylom tanecznym tak, aby przekazać treść danego utworu muzycznego i towarzyszące mu emocje.

 

2. PN godz 18:00 Indoor Cycling Low – Zajęcia o niskiej intensywności wysiłku (65 – 75%). Trening pobudzający metabolizm tłuszczu, wzmacniający układ krwionośny i oddechowy. Przeznaczony dla klientów początkujących i średniozaawansowanych

.

3. WT godz. 17:00 Zdrowy kręgosłup – To zestaw ćwiczeń wzmacniająco – rozciągających mających na celu utrzymanie poprawnej (wyprostowanej) sylwetki, zredukować dolegliwości bólowe w okolicy kręgosłupa, rozluźnić i usunąć przykurcze mięśniowe. Zajęcia dla wszystkich.

 

4. WT godz. 20:00 Joga Yin – skupiająca się przede wszystkim na rozciąganiu całego ciała.

 

5. ŚR 18:00 Indoor cycling Low -Zajęcia o niskiej intensywności wysiłku (65 – 75%). Trening pobudzający metabolizm tłuszczu, wzmacniający układ krwionośny i oddechowy. Przeznaczony dla klientów początkujących i średniozaawansowanych.

 

6. CZW godz. 17:00 TBC – Zajęcia zawierające zestaw ćwiczeń wzmacniających wszystkie partie ciała, doskonale modelujących całą sylwetkę. Zajęcia dla pań i panów.

 

7. SB godz. 9:00 Modelowanie mięśni brzucha – zajęcia wzmacniające mięśnie brzucha.

Dzisiaj jest poniedziałek 22 kwietnia. Imieniny obchodzą: Łukasz, Wanesa, Gajusz, Teodor, Gaja, Soter, Leonid, Strzeżymir, Leon, Leona, Wirginiusz • Nie można polizać łokcia. • Ponad 75% osób, które to przeczytają, spróbuje polizać łokieć. • W badaniu przeprowadzonym na 200 tysiącach strusi w ciągu 80 lat nikt nie zgłosił żadnego przypadku, w którym struś schował głowę w piasek. • Świnie nie mogą fizycznie spojrzeć w niebo. • Kupa wombatów ma kształt kostki. To najwyraźniej ma związek z ich procesem trawienia i różnymi skurczami ciała. • Słonie są jedynym ssakiem, który nie może skakać. • Koty śpią do szesnastu godzin dziennie, ale nigdy tak głęboko jak ludzie. Zamiast tego szybko zasypiają i budzą się sporadycznie, aby sprawdzić, czy ich środowisko jest nadal bezpieczne.